Gratulacje!!! Szymon Wróbel uczeń klasy 5a uzyskał wyróżnienie w konkursie „Palić nie palić – oto jest pytanie” organizowanym przez Powiatową stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu lapbooka opisującego negatywne skutki uzależnienia od nikotyny, inhalowania e-papierosów, używania tytoniu podgrzewanego oraz woreczków nikotynowych, dla organizmu człowieka. Serdeczne gratulacje dla Szymona i wszystkich uczniów klas 5, którzy brali udział w konkursie

